100pa

Garance kvality

Ručně malované obrazy jsou malovány na skutečné malířské plátno pravými olejovými barvami. Tištěné obrazy jsou tištěny na kvalitní lněné plátno s velmi vysokou hustotou tkaní. Paravány, nebo též zástěny, mají pevnou konstrukci z tvrdého dřeva potaženou rovněž kvalitním velmi hustě tkaným lněným plátnem.

Kvalita Standard

Obrazy v této kvalitě malují námi prověření, začínající malíři a lidé s menšími zkušenostmi než v kategorii Prémium. Obraz je vždy uměleckým ztvárněním vybraného motivu, a je tedy možná výtvarná odchylka v barevnosti nebo detailech daného motivu. Naše firma garantuje maximální odchylku 20 %. V případě, že je odchylka větší je obraz nafocen a poslán e-mailem zákazníkovi k odsouhlasení. V takovém případě je možnost nechat obraz přemalovat jiným malířem. Běžná dodací lhůta je 6 až 8 týdnu.

Kvalita Prémium

Obrazy v této kvalitě malují námi prověření malíři většinou s více jak desetiletou praxí. Obraz namalovaný tímto umělcem je vždy porovnán s předlohou a fotografie díla je zaslána e-mailem zákazníkovi. Vždy se snažíme aby zákazník byl co nejpodrobněji informován. Nestane se tedy, aby nám umělec zaslal obraz před odsouhlasením zákazníkem. Odchylka od předlohy či barevnosti daného obrazu činí maximálně 5 až 10 %. Správnost barev také záleží na Vašem nastavení monitoru, což muže způsobovat drobné odchylky v odstínech barev. Obrazy prémium kvality jsou malované olejovými barvami na kvalitním plátně. Vždy spolupracujeme se zkušenými malíři proto je možné zakázkově i tyto obrazy upravovat a to jak barevně tak i pozměněním některých detailů. Malíř má právo tento požadavek odmítnout nebo pozměnit za předpokladu, že by se jednalo o změnu která by měla negativní vliv na konečný stav obrazu. Tyto úpravy jsou vždy zákazníkovi posílány k odsouhlasení. V některých případech mohou tyto úpravy prodloužit dobu dodání, běžná lhůta činí 6 až 8 týdnů, záleží na složitosti daného motivu.

Kvalita Galery

Obrazy v galerijní kvalitě jsou malovány specialisty na daný výtvarný směr. Tito malíři mají vždy více jak desetiletou praxi a jsou ve svém výtvarném stylu specialisty. Kvalita galery je kategorie především pro reprodukce starých mistrů a malby portrétu. Obrazy jsou malované ve vysoké kvalitě s odchylkou maximálně 5 až 10 %. Po té co malíř obraz dokončí, zašle nám fotografie k posouzení. Zákazník je o všem informován e-mailem. Na tyto díla lze použít i speciální techniku uměleckého zestárnutí obrazu. Dodací lhůta je 6 až 8 týdnu, záleží na složitosti daného motivu.

Reprodukce

Reprodukce slavných obrazů starých mistrů jsou našimi umělci namalovány zcela věrohodně podle přesných a detailních předloh. Pro větší obrázky klikněte na náhledy pod tímto textem.

detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce

Barvy

K malování pláten používají umělci olejové barvy. Pro detailnější obrázky klikněte na náhledy pod tímto textem.

detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce detail reprodukce

Plátna

Použítá malířská plátna mají vysokou hustotou tkaní. Pro detailnější obrázek klikněte na náhled pod tímto textem.

detail použitých olejových barev

Vypínání

Obrazy jsou dodávány vypnuté na kvalitních blend dřevěných rámech opatřených vypínacími klínky. Pro detailnější obrázky klikněte na náhledy pod tímto textem.

detail vypnutého obrazu detail vypnutého obrazu detail vypnutého obrazu

Rámování

Pokud si zákazník vybere k obrazu také ozdobný rám z naší sekce rámy a rámování, obraz zarámujeme a dodáme hotový vhodný k zavěšení na zeď. Pro detailnější obrázky klikněte na náhledy pod tímto textem.

detail zarámovaného obrazu detail zarámovaného obrazu detail zarámovaného obrazu detail zarámovaného obrazu

Garance kvality

Obchodní podmínky

MALBA NA ZAKÁZKU

Ukázka realizací

Tisk na zakázku

OBRAZY STARÝCH MISTRŮ

OBRAZY RUČNĚ MALOVANÉ

OBRAZY RUČNĚ MALOVANÉ - MODERNÍ UMĚNÍ

Modení obrazy - vícedílné

Moderní Obrazy XXL

Doplňkový sortiment- háčky, vypínací rám

OBRAZY - TIŠTĚNÉ NA PLÁTNĚ

RÁMY a rámování

Výměnné rámy

Alba na fotografie

DÁRKOVÝ POUKAZ

Malované obrazy NA SKLADĚ

Výprodej